Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Spicy Chicken 240g Coop

Spicy Chicken 240g Coop

Spicy Chicken 240g Coop er en Ultraprosessert matvare.

Produktet har tilsetninger eller er industrielt bearbeidet på en måte som vi mener er tydelige indikatorer på en ultraprosessert matvare etter NOVA-klassifiseringen.

Tilsetninger og prosesser (9) i Spicy Chicken 240g Coop


Xantangummi


Aroma


Paprikaekstrakt


Dekstrose/glukose


Maltodekstrin


Kaliumsorbat


Natriumaskorbat


Natriumacetat


Natriumnitritt


Åpne i appen for å lese om tilsetningene.

Nutri-Score

Nutri-Score E Spicy Chicken 240g Coop har Nutri-Score E.

Åpne i appen for å se fullt næringsinnhold.

Hvor kan du kjøpe produktet?

  • Extra
  • Obs
  • Coop
Spicy Chicken 240g Coop og andre produkter fra dette merket er tilgjengelige hos Extra, Obs, Coop.

Allergener i Spicy Chicken 240g Coop

Melk

Byttetips til Spicy Chicken 240g Coop

Åpne i appen for å se byttetips med dine preferanser.

Ingredienser

Kyllingkjøtt 87 %, ost 8 % (melk, salt, løpe), vann, potetstivelse, salt, chipotle marinade 1,7 % (vann, salt, tomatpuré, krydder (paprika, sort pepper, løk, hvit pepper, chili), sukker, røkt jalapeños, fortykningsmiddel (E415), røkaroma, paprikaekstrakt, vineddik, konserveringsmiddel (E202)), krydder (paprika, chili, sort pepper, koriander, løk), konserveringsmiddel (E262, E250), vegetabilsk fiber (potet, bambus), glukose (mais), antioksidant (E301), gjærekstrakt, røkaroma, maltodekstrin.

Matvaretabellen

Åpne i appen for å se ingredienser i Matvaretabellen.

Dobbeltsjekk alltid med informasjonen på produktet, for å være sikker på at du ikke spiser noe du ikke tåler.

Produktinformasjonen kommer fra både interne og eksterne kilder, og kan inneholde feil. Gjenkjenning av ingredienser og tilsetninger kan også være mangelfull. Trygg Mat-appen er ikke ansvarlig for eventuelle feil og mangler.

Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Flere produkter i samme kategori som Spicy Chicken 240g Coop:

Les også

Knekkebrød: Oversikt over hvilke som er ultraprosessert og ikke

Knekkebrød: Oversikt over hvilke som er ultraprosessert og ikke

Knekkebrød som Wasa Husman, Rugsprø og Frukost Fullkorn er kun prosessert, og ikke ultraprosessert. Men...

5 butikkbrød som ikke er ultraprosessert

5 butikkbrød som ikke er ultraprosessert

De aller fleste ferdigstekte brød i butikken er ultraprosessert. Det finnes likevel noen unntak, som...