Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Sour Skulls 50g Pändy

Sour Skulls 50g Pändy

Er Sour Skulls 50g Pändy ultraprosessert?

Ja, Sour Skulls 50g Pändy er en ultraprosessert matvare.

Produktet har tilsetninger eller er industrielt bearbeidet på en måte som vi mener er tydelige indikatorer på en ultraprosessert matvare etter NOVA-klassifiseringen.

Tilsetninger og prosesser (7) i Sour Skulls 50g Pändy


Acesulfam K


Polydekstrose


Erytritol


Aroma


Sukralose


Eplesyre


Karnaubavoks


Åpne i appen for å lese om tilsetningene.

Nutri-Score

Nutri-Score A Sour Skulls 50g Pändy har Nutri-Score A.

Åpne i appen for å se fullt næringsinnhold.

Hvor kan du kjøpe produktet?

  • Oda
  • Meny
Sour Skulls 50g Pändy og andre produkter fra dette merket er tilgjengelige hos Oda, Meny.

Allergener i Sour Skulls 50g Pändy

Ingen kjente allergener.

Byttetips til Sour Skulls 50g Pändy

Åpne i appen for å se byttetips med dine preferanser.

Ingredienser

Polydextrose (fiber), isomalto-oligosakkarider, vann, søtningsmiddel (erytritol), gelatin (storfe), surhetsregulerende middel (eplesyre), konsentrat fra svart gulrot, gulrot, aroma, søtningsmiddel (acesulfam-K, sukralose), overflatebehandlingsmiddel (karnaubavoks).

Matvaretabellen

Åpne i appen for å se ingredienser i Matvaretabellen.

Dobbeltsjekk alltid med informasjonen på produktet, for å være sikker på at du ikke spiser noe du ikke tåler.

Produktinformasjonen kommer fra både interne og eksterne kilder, og kan inneholde feil. Gjenkjenning av ingredienser og tilsetninger kan også være mangelfull. Trygg Mat-appen er ikke ansvarlig for eventuelle feil og mangler.

Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Flere produkter i samme kategori som Sour Skulls 50g Pändy:

Les også

🇺🇸 Stor oversikt over amerikanske matvarer i Norge

🇺🇸 Stor oversikt over amerikanske matvarer i Norge

Generelt sett er det få matvarer i norske butikker produsert i USA. Ser man på...

Nutri-Score: etterlyst sunnhetsskala for mat

Nutri-Score: etterlyst sunnhetsskala for mat

Hva er Nutri-Score? En sunnhetsskala som gir alle matvarer en karakter fra A til E...