Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Majones Original 620g Kedainiu

Majones Original 620g Kedainiu

Majones Original 620g Kedainiu er en Ultraprosessert matvare.

Produktet har tilsetninger eller er industrielt bearbeidet på en måte som vi mener er tydelige indikatorer på en ultraprosessert matvare etter NOVA-klassifiseringen.

Tilsetninger og prosesser (4) i Majones Original 620g Kedainiu


Guarkjernemel


Xantangummi


Betakaroten


Kalsiumdinatrium-etyle-diamin-tetra-acetat


Åpne i appen for å lese om tilsetningene.

Nutri-Score

Nutri-Score D Majones Original 620g Kedainiu har Nutri-Score D.

Åpne i appen for å se fullt næringsinnhold.

Hvor kan du kjøpe produktet?

Butikkinformasjon er ikke tilgjengelig.

Informasjon om hvor du kan kjøpe Majones Original 620g Kedainiu er ikke tilgjengelig.

Allergener i Majones Original 620g Kedainiu

Egg


Sennep

Byttetips til Majones Original 620g Kedainiu

Åpne i appen for å se byttetips med dine preferanser.

Ingredienser

Rapsolje 73%, vann, spriteddik, sukker, eggeplomme væske 3%, sennep ( vann, sennepsfrø, spriteddik, salt, krydder), salt, smakstilsetninger, fortykningsmidler (e412,e415), farge e160a, antioksidant e385.

Matvaretabellen

Åpne i appen for å se ingredienser i Matvaretabellen.

Dobbeltsjekk alltid med informasjonen på produktet, for å være sikker på at du ikke spiser noe du ikke tåler.

Produktinformasjonen kommer fra både interne og eksterne kilder, og kan inneholde feil. Gjenkjenning av ingredienser og tilsetninger kan også være mangelfull. Trygg Mat-appen er ikke ansvarlig for eventuelle feil og mangler.

Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Flere produkter i samme kategori som Majones Original 620g Kedainiu:

Les også

Trygg Mat lanserer analyseverktøy for matindustrien

Trygg Mat lanserer analyseverktøy for matindustrien

FoodAdmin er Trygg Mats nye analyseverktøy for matprodusenter og grossister. Det gir oversikt over innholdet...

Liste med eksempler på ultraprosessert mat

Liste med eksempler på ultraprosessert mat

Det er ikke alltid like lett å se på en matvare om den er ultraprosessert...