Har du ikke appen? Last ned gratis:
Malaco Snøre Sour Apple 94g
Er Malaco Snøre Sour Apple 94g ultraprosessert?
Ja, Malaco Snøre Sour Apple 94g er en ultraprosessert matvare.
Produktet har tilsetninger eller er industrielt bearbeidet på en måte som vi mener er tydelige indikatorer på en ultraprosessert matvare etter NOVA-klassifiseringen.
Tilsetninger og prosesser (6) i Malaco Snøre Sour Apple 94g
Sorbitol/sorbitolsirup
Fruktose/glukosesirup
Aroma
Mono og diglyserider av fettsyrer
Eplesyre
Sitronsyre
Åpne i appen for å lese om tilsetningene.
Nutri-Score
Malaco Snøre Sour Apple 94g har Nutri-Score E.
Åpne i appen for å se fullt næringsinnhold.
Hvor kan du kjøpe produktet?
Bredt tilgjengelig
Malaco Snøre Sour Apple 94g og andre produkter fra dette merket er bredt tilgjengelige hos de fleste store dagligvarekjeder i Norge.Allergener i Malaco Snøre Sour Apple 94g
Gluten
Byttetips til Malaco Snøre Sour Apple 94g
Ingredienser
Matvaretabellen
Dobbeltsjekk alltid med informasjonen på produktet, for å være sikker på at du ikke spiser noe du ikke tåler.
Produktinformasjonen kommer fra både interne og eksterne kilder, og kan inneholde feil. Gjenkjenning av ingredienser og tilsetninger kan også være mangelfull. Trygg Mat-appen er ikke ansvarlig for eventuelle feil og mangler.
Har du ikke appen? Last ned gratis:
Flere produkter i samme kategori som Malaco Snøre Sour Apple 94g:
Les også
Trygg Mat lanserer analyseverktøy for matindustrien
FoodAdmin er Trygg Mats nye analyseverktøy for matprodusenter og grossister. Det gir oversikt over innholdet...
Hva er ultraprosessert mat? En grundig gjennomgang
Ultraprosessert mat er kort sagt matvarer som har gått gjennom omfattende industriell prosessering. Et klassisk...
