Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Jans Sweet Potato Sticks Truffle

Jans Sweet Potato Sticks Truffle

Jans Sweet Potato Sticks Truffle er en Ultraprosessert matvare.

Produktet har tilsetninger eller er industrielt bearbeidet på en måte som vi mener er tydelige indikatorer på en ultraprosessert matvare etter NOVA-klassifiseringen.

Tilsetninger og prosesser (5) i Jans Sweet Potato Sticks Truffle


Dinatriumguanylat


Dinatriuminosinat


Silisiumdioksyd


Raffinert palmeolje


Maltodekstrin


Åpne i appen for å lese om tilsetningene.

Nutri-Score

Nutri-Score D Jans Sweet Potato Sticks Truffle har Nutri-Score D.

Åpne i appen for å se fullt næringsinnhold.

Hvor kan du kjøpe produktet?

Butikkinformasjon er ikke tilgjengelig.

Informasjon om hvor du kan kjøpe Jans Sweet Potato Sticks Truffle er ikke tilgjengelig.

Allergener i Jans Sweet Potato Sticks Truffle

Selleri


Gluten (spor av)


Skalldyr (spor av)


Egg (spor av)


Fisk (spor av)


Peanøtter (spor av)


Soya (spor av)


Melk (spor av)


Nøtter (spor av)


Sennep (spor av)


Sesam (spor av)


Sulfitt (spor av)


Lupiner (spor av)


Bløtdyr (spor av)

Byttetips til Jans Sweet Potato Sticks Truffle

Åpne i appen for å se byttetips med dine preferanser.

Ingredienser

Oransje søtpotet, lilla søtpotet, bærekraftig palmeolje RSPO, trøffelkrydder [maltodekstrin, sukker, smaksforssterker (E627, E631), salt, kryddermiks (selleri, hvitløk, løk), trøffelsmak, antiklumpemiddel (E551)]

Matvaretabellen

Åpne i appen for å se ingredienser i Matvaretabellen.

Dobbeltsjekk alltid med informasjonen på produktet, for å være sikker på at du ikke spiser noe du ikke tåler.

Produktinformasjonen kommer fra både interne og eksterne kilder, og kan inneholde feil. Gjenkjenning av ingredienser og tilsetninger kan også være mangelfull. Trygg Mat-appen er ikke ansvarlig for eventuelle feil og mangler.

Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Flere produkter i samme kategori som Jans Sweet Potato Sticks Truffle:

Les også

Liste med eksempler på ultraprosessert mat

Liste med eksempler på ultraprosessert mat

Det er ikke alltid like lett å se på en matvare om den er ultraprosessert...

Finn mat som er fri for uønskede tilsetninger og allergener

Finn mat som er fri for uønskede tilsetninger og allergener

Finn maten som kroppen din tåler. Det står ikke alltid på råvaren, men tilsetninger. Her...