Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Royal Umbrella Thai Hom Mali Rice 5kg

Er Royal Umbrella Thai Hom Mali Rice 5kg ultraprosessert?

Nei, Royal Umbrella Thai Hom Mali Rice 5kg er renvare, altså ikke ultraprosessert.

Ikke ultraprosessert: Produktet har ingen kjente tilsetninger eller bearbeidingsmetoder som tyder på ultraprosessering etter NOVA-klassifiseringen.

Nutri-Score

Nutri-Score B Royal Umbrella Thai Hom Mali Rice 5kg har Nutri-Score B.

Åpne i appen for å se fullt næringsinnhold.

Hvor kan du kjøpe produktet?

Butikkinformasjon er ikke tilgjengelig.

Informasjon om hvor du kan kjøpe Royal Umbrella Thai Hom Mali Rice 5kg er ikke tilgjengelig.

Allergener i Royal Umbrella Thai Hom Mali Rice 5kg

Ingen kjente allergener.

Byttetips til Royal Umbrella Thai Hom Mali Rice 5kg

Åpne i appen for å se byttetips med dine preferanser.

Ingredienser

Thai Hom Mali ris

Matvaretabellen

Åpne i appen for å se ingredienser i Matvaretabellen.

Dobbeltsjekk alltid med informasjonen på produktet, for å være sikker på at du ikke spiser noe du ikke tåler.

Produktinformasjonen kommer fra både interne og eksterne kilder, og kan inneholde feil. Gjenkjenning av ingredienser og tilsetninger kan også være mangelfull. Trygg Mat-appen er ikke ansvarlig for eventuelle feil og mangler.

Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Flere produkter i samme kategori som Royal Umbrella Thai Hom Mali Rice 5kg:

Les også

Trygg Mat lanserer analyseverktøy for matindustrien

Trygg Mat lanserer analyseverktøy for matindustrien

FoodAdmin er Trygg Mats nye analyseverktøy for matprodusenter og grossister. Det gir oversikt over innholdet...

Rapport: Norsk ultraprosessert mat-indeks 2026

Rapport: Norsk ultraprosessert mat-indeks 2026

55 % av norske matvarer er ultraprosessert, med aromastoffer som den vanligste indikatoren. Dette er...