Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Paldo Jjajangmen Ramen Black Spagett 200g

Er Paldo Jjajangmen Ramen Black Spagett 200g ultraprosessert?

Ja, Paldo Jjajangmen Ramen Black Spagett 200g er en ultraprosessert matvare.

Produktet har tilsetninger eller er industrielt bearbeidet på en måte som vi mener er tydelige indikatorer på en ultraprosessert matvare etter NOVA-klassifiseringen.

Tilsetninger og prosesser (8) i Paldo Jjajangmen Ramen Black Spagett 200g


Dinatrium-5’-ribonukleotider


Raffinert palmeolje


Modifisert stivelse


Guarkjernemel


Vegetabilsk protein


Kaliumkarbonat


Natriumkarbonat


Natriumfosfater


Åpne i appen for å lese om tilsetningene.

Nutri-Score

Nutri-Score D Paldo Jjajangmen Ramen Black Spagett 200g har Nutri-Score D.

Åpne i appen for å se fullt næringsinnhold.

Hvor kan du kjøpe produktet?

Butikkinformasjon er ikke tilgjengelig.

Informasjon om hvor du kan kjøpe Paldo Jjajangmen Ramen Black Spagett 200g er ikke tilgjengelig.

Allergener i Paldo Jjajangmen Ramen Black Spagett 200g

Gluten


Soya

Byttetips til Paldo Jjajangmen Ramen Black Spagett 200g

Åpne i appen for å se byttetips med dine preferanser.

Ingredienser

hvetemel, palmeolje, modifisert potetstivelse, salt, olje (solsikke, soya), surhetsregulerende middel (E501, E500, E339), løkekstrakt, fortykkningsmiddel (E412), potetstivelse, rapsolje, løk, vann, svart bønnesaus (hvete, soya, salt), rapsolje, kål, potet, sukker, soyasauspulver (soya, hvete, salt), soyaprotein, maisstivelse, salt, ingefærekstrakt, smaksfremhever (E635), surhetsregulerende middel (E500)

Matvaretabellen

Åpne i appen for å se ingredienser i Matvaretabellen.

Dobbeltsjekk alltid med informasjonen på produktet, for å være sikker på at du ikke spiser noe du ikke tåler.

Produktinformasjonen kommer fra både interne og eksterne kilder, og kan inneholde feil. Gjenkjenning av ingredienser og tilsetninger kan også være mangelfull. Trygg Mat-appen er ikke ansvarlig for eventuelle feil og mangler.

Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Flere produkter i samme kategori som Paldo Jjajangmen Ramen Black Spagett 200g:

Les også

Ketchup: Hvilke du må velge om du vil unngå ultraprosessert

Ketchup: Hvilke du må velge om du vil unngå ultraprosessert

Ketchup trenger i utgangspunktet ikke å være ultraprosessert. Mange varianter av ketchup har likevel tilsetningsstoffer...

Makrell i tomat: Velg riktig variant for å unngå ultraprosessert

Makrell i tomat: Velg riktig variant for å unngå ultraprosessert

Du skulle kanskje tro at makrell i tomat var det samme, uansett innpakning. Men det...