Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Shrimps In Brine Xl - Count 125/175 Coop

Shrimps In Brine Xl - Count 125/175 Coop

Shrimps In Brine Xl - Count 125/175 Coop er en Ultraprosessert matvare.

Produktet har tilsetninger eller er industrielt bearbeidet på en måte som vi mener er tydelige indikatorer på en ultraprosessert matvare etter NOVA-klassifiseringen.

Tilsetninger og prosesser (6) i Shrimps In Brine Xl - Count 125/175 Coop


Johannesbrødkjernemel


Xantangummi


Sitronsyre


Natriumacetat


Natriumbenzoat


Kaliumsorbat


Åpne i appen for å lese om tilsetningene.

Nutri-Score

Nutri-Score B Shrimps In Brine Xl - Count 125/175 Coop har Nutri-Score B.

Åpne i appen for å se fullt næringsinnhold.

Hvor kan du kjøpe produktet?

  • Extra
  • Obs
  • Coop
Shrimps In Brine Xl - Count 125/175 Coop og andre produkter fra dette merket er tilgjengelige hos Extra, Obs, Coop.

Allergener i Shrimps In Brine Xl - Count 125/175 Coop

Skalldyr

Byttetips til Shrimps In Brine Xl - Count 125/175 Coop

Åpne i appen for å se byttetips med dine preferanser.

Ingredienser

Vann, reker (Pandalus borealis) 48 %, salt, surhetsregulerende midler (E 330, E 262), konserveringsmidler (E 211, E 202), stabilisatorer (E 410, E 415). Fangstområde: Nordvestlige Atlanterhavet, Grønlandsk farvann (FAO 21). Fangstmetode: Trål.

Matvaretabellen

Åpne i appen for å se ingredienser i Matvaretabellen.

Dobbeltsjekk alltid med informasjonen på produktet, for å være sikker på at du ikke spiser noe du ikke tåler.

Produktinformasjonen kommer fra både interne og eksterne kilder, og kan inneholde feil. Gjenkjenning av ingredienser og tilsetninger kan også være mangelfull. Trygg Mat-appen er ikke ansvarlig for eventuelle feil og mangler.

Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Flere produkter i samme kategori som Shrimps In Brine Xl - Count 125/175 Coop:

Les også

Det er ikke hysteri å unngå ultraprosessert mat

Det er ikke hysteri å unngå ultraprosessert mat

Ultraprosessering blir i media og av Helsedirektoratet ofte fremstilt som en distraksjon fra offisielle kostholdsråd....

Finn mat som er fri for uønskede tilsetninger og allergener

Finn mat som er fri for uønskede tilsetninger og allergener

Finn maten som kroppen din tåler. Det står ikke alltid på råvaren, men tilsetninger. Her...