Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Aromat Allkrydder 1,2kg

Aromat Allkrydder 1,2kg

Er Aromat Allkrydder 1,2kg ultraprosessert?

Ja, Aromat Allkrydder 1,2kg er en ultraprosessert matvare.

Produktet har tilsetninger eller er industrielt bearbeidet på en måte som vi mener er tydelige indikatorer på en ultraprosessert matvare etter NOVA-klassifiseringen.

Tilsetninger og prosesser (3) i Aromat Allkrydder 1,2kg


Silisiumdioksyd


Natriumglutamat


Raffinert palmeolje


Åpne i appen for å lese om tilsetningene.

Nutri-Score

Nutri-Score A Aromat Allkrydder 1,2kg har Nutri-Score A.

Åpne i appen for å se fullt næringsinnhold.

Hvor kan du kjøpe produktet?

Bredt tilgjengelig

Aromat Allkrydder 1,2kg og andre produkter fra dette merket er bredt tilgjengelige hos de fleste store dagligvarekjeder i Norge.

Allergener i Aromat Allkrydder 1,2kg

Ingen kjente allergener.

Byttetips til Aromat Allkrydder 1,2kg

Åpne i appen for å se byttetips med dine preferanser.

Ingredienser

Salt, Smaksforsterker (mononatriumglutamat), MELKESUKKER, Gjærekstrakt, Løk 3,4 %, Solsikkeolje, Palmefett, Antiklumpningsmiddel (siliciumdioxid), Krydder og Urter (bl.a. hvitløk og SELLERIFRØ), Karl Johan Steinsopp

Matvaretabellen

Åpne i appen for å se ingredienser i Matvaretabellen.

Dobbeltsjekk alltid med informasjonen på produktet, for å være sikker på at du ikke spiser noe du ikke tåler.

Produktinformasjonen kommer fra både interne og eksterne kilder, og kan inneholde feil. Gjenkjenning av ingredienser og tilsetninger kan også være mangelfull. Trygg Mat-appen er ikke ansvarlig for eventuelle feil og mangler.

Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Flere produkter i samme kategori som Aromat Allkrydder 1,2kg:

Les også

Hva ultraprosessert mat egentlig handler om

Hva ultraprosessert mat egentlig handler om

Det finnes mange misforståelser og myter rundt ultraprosessert mat. For det handler ikke egentlig om...

Nutri-Score: etterlyst sunnhetsskala for mat

Nutri-Score: etterlyst sunnhetsskala for mat

Hva er Nutri-Score? En sunnhetsskala som gir alle matvarer en karakter fra A til E...