Har du ikke appen? Last ned gratis:
Kålrot Ternet Rå 5kg Bama
Er Kålrot Ternet Rå 5kg Bama ultraprosessert?
Nei, Kålrot Ternet Rå 5kg Bama er renvare, altså ikke ultraprosessert.
Ikke ultraprosessert: Produktet har ingen kjente tilsetninger eller bearbeidingsmetoder som tyder på ultraprosessering etter NOVA-klassifiseringen.
Nutri-Score
Kålrot Ternet Rå 5kg Bama har Nutri-Score A.
Åpne i appen for å se fullt næringsinnhold.
Hvor kan du kjøpe produktet?
Bredt tilgjengelig
Kålrot Ternet Rå 5kg Bama og andre produkter fra dette merket er bredt tilgjengelige hos de fleste store dagligvarekjeder i Norge.Allergener i Kålrot Ternet Rå 5kg Bama
Selleri (spor av)
Byttetips til Kålrot Ternet Rå 5kg Bama
Ingredienser
Matvaretabellen
Dobbeltsjekk alltid med informasjonen på produktet, for å være sikker på at du ikke spiser noe du ikke tåler.
Produktinformasjonen kommer fra både interne og eksterne kilder, og kan inneholde feil. Gjenkjenning av ingredienser og tilsetninger kan også være mangelfull. Trygg Mat-appen er ikke ansvarlig for eventuelle feil og mangler.
Har du ikke appen? Last ned gratis:
Flere produkter i samme kategori som Kålrot Ternet Rå 5kg Bama:
Les også
Knekkebrød: Oversikt over hvilke som er ultraprosessert og ikke
Knekkebrød som Wasa Husman, Rugsprø og Frukost Fullkorn er kun prosessert, og ikke ultraprosessert. Men...
5 butikkbrød som ikke er ultraprosessert
De aller fleste ferdigstekte brød i butikken er ultraprosessert. Det finnes likevel noen unntak, som...
