Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Efrutti Gummi Pizza 15,5g

Efrutti Gummi Pizza 15,5g

Efrutti Gummi Pizza 15,5g er en Ultraprosessert matvare.

Produktet har tilsetninger eller er industrielt bearbeidet på en måte som vi mener er tydelige indikatorer på en ultraprosessert matvare etter NOVA-klassifiseringen.

Tilsetninger og prosesser (11) i Efrutti Gummi Pizza 15,5g


Allurarød


Tartrazin


Briljantblå FCF


Paraoransje


Fruktose/glukosesirup


Pektin


Aroma


Sukkerkulør


Raffinert palmeolje


Sitronsyre


Karnaubavoks


Åpne i appen for å lese om tilsetningene.

Nutri-Score

Nutri-Score E Efrutti Gummi Pizza 15,5g har Nutri-Score E.

Åpne i appen for å se fullt næringsinnhold.

Hvor kan du kjøpe produktet?

Butikkinformasjon er ikke tilgjengelig.

Informasjon om hvor du kan kjøpe Efrutti Gummi Pizza 15,5g er ikke tilgjengelig.

Allergener i Efrutti Gummi Pizza 15,5g

Soya (spor av)


Melk (spor av)

Byttetips til Efrutti Gummi Pizza 15,5g

Åpne i appen for å se byttetips med dine preferanser.

Ingredienser

Glukosesirup, sukker, gelatin, syre (sitronsyre), fortykningsmiddel (pektin), aroma, fargestoff (E129, E102, E133, E110, E150a), overflatebehandling (palmeolje, karnaubavoks).

Matvaretabellen

Åpne i appen for å se ingredienser i Matvaretabellen.

Dobbeltsjekk alltid med informasjonen på produktet, for å være sikker på at du ikke spiser noe du ikke tåler.

Produktinformasjonen kommer fra både interne og eksterne kilder, og kan inneholde feil. Gjenkjenning av ingredienser og tilsetninger kan også være mangelfull. Trygg Mat-appen er ikke ansvarlig for eventuelle feil og mangler.

Åpne i appen

Har du ikke appen? Last ned gratis:

Flere produkter i samme kategori som Efrutti Gummi Pizza 15,5g:

Les også

Rapport: Norsk ultraprosessert mat-indeks 2026

Rapport: Norsk ultraprosessert mat-indeks 2026

55 % av norske matvarer er ultraprosessert, med aromastoffer som den vanligste indikatoren. Dette er...

Knekkebrød: Oversikt over hvilke som er ultraprosessert og ikke

Knekkebrød: Oversikt over hvilke som er ultraprosessert og ikke

Knekkebrød som Wasa Husman, Rugsprø og Frukost Fullkorn er kun prosessert, og ikke ultraprosessert. Men...