Har du ikke appen? Last ned gratis:
Blå Smoothie 250ml Coop
Er Blå Smoothie 250ml Coop ultraprosessert?
Ja, Blå Smoothie 250ml Coop er en ultraprosessert matvare.
Produktet har tilsetninger eller er industrielt bearbeidet på en måte som vi mener er tydelige indikatorer på en ultraprosessert matvare etter NOVA-klassifiseringen.
Tilsetninger og prosesser (1) i Blå Smoothie 250ml Coop
Naturlig aroma
Åpne i appen for å lese om tilsetningene.
Nutri-Score
Blå Smoothie 250ml Coop har Nutri-Score D.
Åpne i appen for å se fullt næringsinnhold.
Hvor kan du kjøpe produktet?
-
Extra
-
Obs
-
Coop
Allergener i Blå Smoothie 250ml Coop
Ingen kjente allergener.
Byttetips til Blå Smoothie 250ml Coop
Ingredienser
Matvaretabellen
Dobbeltsjekk alltid med informasjonen på produktet, for å være sikker på at du ikke spiser noe du ikke tåler.
Produktinformasjonen kommer fra både interne og eksterne kilder, og kan inneholde feil. Gjenkjenning av ingredienser og tilsetninger kan også være mangelfull. Trygg Mat-appen er ikke ansvarlig for eventuelle feil og mangler.
Har du ikke appen? Last ned gratis:
Flere produkter i samme kategori som Blå Smoothie 250ml Coop:
Les også
Hva er ultraprosessert mat? En grundig gjennomgang
Ultraprosessert mat er kort sagt matvarer som har gått gjennom omfattende industriell prosessering. Et klassisk...
Smør: Oversikt over hvilke som er ultraprosessert og ikke
Både Brelett, Bremykt, Soft Flora og Vita Hjertego omtales ofte som smør. Men alle er...
